Text Box: L= League        C= Cup      S= Shield    T = Trophy     F= Friendly

       Home fixture

TEAMS:

Date

Team

K. O.

Venue

Opposition

 

 

 

 

 

 

 

Sat 21 Sept

1st XI

2.30 pm

H

North Thoresby

L

 

2nd XI

2.30 pm

A

Louth Old Boys Vets

L

 

Girls U13

2.15 pm

A

Ropsley Colts

L

 

 

 

 

 

 

Sun 22 Sept

U12

12.30 pm

A

North Lindum Hawks

L

 

U12 Rís

2.30 pm

A

Swineshead

F

 

U10

1.30 pm

A

Woodhall Spa Blacks, Bardney Panthers, JFC Boston

C

 

U9

12.30 pm

H

Swineshead

L

 

 

 

 

 

 

Sat 28 Sept

2nd XI

2.30 pm

H

GB Kitchens

L

 

Girls U13

2.15 pm

A

Barton Rangers

L

 

 

 

 

 

 

Sun 29 Sept

U12

12.30 pm

H

Grantham Flames

L

 

U12 Rís

10.30 am

H

Retford Stripes

L

 

U10

12.30 pm

H

Bardney Panthers

L

 

U9

2.15 pm

A

Boston United

L

 

 

 

 

 

 

Sat 05 Oct

1st XI

2.30 pm

H

Market Rasen Town

C

 

2nd XI

2.30 pm

A

GB Kitchens

C

 

Girls U13

12.30 pm

A

Epworth Colts

L

 

 

 

 

 

 

Sun 06 Oct

U12

10.30 am

A

Wainfleet United

L

 

U12 Rís

10.30 am

H

Bardney Panthers

L

 

U10

10.30 am

H

North Lindum Hawks Athletic

L

 

 

 

 

 

 

Sat 12 Oct

1st XI

2.30 pm

A

Scamblesby

L

 

2nd XI

2.30 pm

H

Marsh Rovers

L

 

U13 Girls

10.30 am

A

Cleethorpes Town

L

 

 

 

 

 

 

Sun 13 Oct

U12

10.30 am

A

Ancaster Athletic

L

 

U12 Rís

10.30 am

H

Caythorpe & Fulbeck

L

 

U9

10.30 am

H

East Coast Juniors

L

 

 

 

 

 

 

Sat 19 Oct

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 20 Oct

U12

10.30 am

H

Swineshead

L

 

 

 

 

 

 

Sat 26 Oct

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 27 Oct

U12

12.30 pm

H

St Helens

L

 

U10

12.30 pm

A

Leasingham

L

 

U9

10.30 am

A

Nettleham

L

 

 

 

 

 

 

Sat 02 Nov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Girls U13

TBC

H

Barton Rangers

C

 

 

 

 

 

 

Sun 03 Nov

U12 Rís

10.30 am

A

Retford United Stripes

L

 

U9

12.30 pm

H

North Lindum

L

 

 

 

 

 

 

Sat 09 Nov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Girls U13

2.15 pm

H

Ruston Sports Lincoln Griffins

L

 

 

 

 

 

 

Sun 10 Nov

U12

12.30 pm

H

North Lindum Hawks

L

 

U10

12.30 pm

H

Birchwood Colts

L